Софія Кошкіна «Майдан. Недорозказана історія»

2000072602285_1          Софія Кошкіна «Майдан. Недорозказана історія»

     В лютому місяці в тираж вийшла дебютна книга відомої української журналістки Соні Кошкіної, прочитати яку виявили бажання тисячі читачів. У цій публікації журналістка виклала власне бачення кровопролитних подій, які в лютому 2014 потрясли не тільки Україну, але і весь світ.

     Роздуми і висновки Соні Кошкіної, засновані на аналізі фактів, будуть цікаві не тільки тим, хто вирішив прочитати чи купити книгу, написану журналісткою, але й пересічним обивателям, адже події лютого 2014 в тому або іншому ступені торкнулися кожного.

     53 убитих – саме такий трагічний результат подій, що відбулися на Майдані 20 лютого. Журналістка констатує, що Генпрокуратура в черговий раз демонструє незацікавленість у розслідуванні лютневих злочинів. Їі точка зору і з приводу снайперів, які є виконавцями злочинних наказів. Авторка, посилаючись на достовірні джерела, стверджує, що вогневі позиції силовики займали за кілька днів до 20 лютого. У книзі наведена конкретна дата – 14 лютого. 20 лютого 2014 року більша частина учасників Майдану, які відстоювали право на краще життя, загинули від куль, випущених співробітниками Беркута.

       Щоб викласти у своїй книзі якомога більше офіційної та підтвердженої інформації, Соні Кошкіній довелося записати кілька десятків інтерв’ю, в яких свою думку виклали представники протиборчих сторін.

      Щоб прояснити, що відбувалося в лютому, варто прочитати книгу «Майдан. Недорозказана історія»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.