ЩО ТАКЕ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ (ЄС)?

 

 ЩО ТАКЕ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ (ЄС)?

(віртуальна довідка)

 

Flag_of_Europe.svgЄвропейський Союз — це спільнота розвинутих держав, що сповідують спільні людські та демократичні цінності, зберігають свій суверенітет, але свідомо делегують його частину для того, щоб разом досягти могутності і впливу, яких жодна країна не мала б поодинці.

Європейський Союз характеризується унікальною організаційною структурою. Він має прогресивну форму міжгалузевої інтеграції і наділений повноваженнями, які поширюються на економіку, промисловість, політику, громадянські права та зовнішню політику. Держави-члени ЄС доручають спільним інституціям, які було створено саме цими державами, деяку частку своїх повноважень у прийнятті рішень для того, щоб рішення стосовно справ, які становлять спільний інтерес, могли прийматися демократично і на європейському рівні.

https://uk.wikipedia.org/wiki/

 

ЯКІ Є ОРГАНИ ТА ІНСТИТУЦІЇ ЄС?

Europarl_logo.svg          Європейський Парламент — законодавчий орган ЄС, який представляє громадян держав ЄС і обирається безпосередньо ними. Від моменту, коли Лісабонський договір набув чинності (1 грудня 2009 року), Європейський Парламент отримав такі самі законодавчі функції, що і Рада Європейського Союзу. Відтоді переважна більшість законодавчих актів ЄС ухвалюється спільно Радою ЄС та Європейським Парламентом.

http://www.europarl.europa.eu

 

380px-Council_of_the_EU_logo.svgРада Європейського Союзу — інституція ЄС, в якій представлено держави-члени ЄС та до складу якої входять 28 міністрів країн-членів ЄС. Рада ЄС є головним органом ухвалення рішень, який координує економічну політику ЄС та відіграє центральну роль у зовнішній та безпековій політиці.

http://www.consilium.europa.eu

 

 European_Commission_LogoЄвропейська Комісія — орган виконавчої влади ЄС, створений для незалежного представ¬ництва інтересів Євросоюзу як єдиного цілого, до складу якого входить 28 членів (по одному представнику від кожної країни). Європейська Комісія є єдиною інституцією ЄС, наділеною правом ініціювати законопроекти. Комісія також реалізує політику ЄС у різних сферах, забез¬печує виконання бюджету, керує програмами ЄС, представляє його у міжнародних перегово¬рах, а також забезпечує виконання договорів ЄС, зокрема у сфері зовнішньої допомоги.

http://ec.europa.eu/

292px-European_Council_logo.svg          Європейська Рада — заснованa 1961 p. і складається з голів держав та урядів країн-членів ЄС:     прем’єр-міністрів та президентів. Вона      визначає політичне спрямування тапріоритети Європейського Союзу. Європейська рада — цей термін означає регулярні зустрічі глав держав та урядів країн Європейського Союзу. Згідно з Лісабонським договором, Європейська Рада набула статусу повноправної інституції ЄС з чітко визначеною роллю. Відповідно, було запроваджено нову посаду Президента Європейської Ради, який обирається на 5-річний термін.

 

http://www.european-council.europa.eu

 

2Європейська служба зовнішньої дії — головним завданням служби є координація зовнішньої політики ЄС між його головними інституціями (Радою ЄС, Європейською Комісією, Європейським Парламентом) та державами-членами Союзу, а також ефективне представлення ЄС за кордоном. При цьому контроль над програмами зовнішньої співпраці, політикою сприяння розвитку та політикою сусідства  здійснюється Європейською Комісією.   Головний  дипломатичний   орган ЄС складається з центральної адміністрації та близько 140 Представництв ЄС за кордоном.

http://eeas.europa.eu/

ЩО ТАКЕ РАДА ЄВРОПИ?

3Рада Європи — це міжнародна організація, що розташована в Страсбурзі. Її головна мета — зміцнення демократії, захист прав людини та верховенства права у країнах-членах. Рада Європи була заснована 10 країнами Європи, що тільки-но оговталися після Другої світової війни. Статут організації був підписаний у Лондоні 5 травня 1949 року.  Сьогодні Рада Європи об’єднує 47 країн, у тому числі країни колишнього Радянського Союзу. У 1997 р. були визначені нові пріоритети спільних зусиль, спрямовані на поліпшення життя 800 мільйонів європейців. Двома основними пріоритетами є захист безпеки громадян та єдності суспільства.

http://www.coe.int/

ЩО ТАКЕ СХІДНЕ ПАРТНЕРСТВО?

4Ініціатива Європейського Союзу, що має на меті зміцнення стосунків зі східними сусідами ЄС (Азербайджаном, Білоруссю, Вірменією, Грузією, Молдовою та Україною) і є продовженням східного напрямку Європейської політики сусідства. Східне партнерство пропонує поглиблені двосторонні відносини відповідно до потреб і прагнень кожного із партнерів:

 • Угоди про асоціацію, які включають положення про створення глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі;
 • Фінансування комплексних програм, що мають покращити адміністративну спроможність країн-учасниць Східного партнерства;
 • Інтеграцію з економіками країн ЄС, що передбачає зближення українського законодавства із законодавством ЄС;
 • Співпрацю у боротьбі проти корупції, організованої злочинності, нелегальної міграції;
 • Посилення енергетичної безпеки;
 • Реалізацію програм, спрямованих на подолання економічної і соціальної нерівності;
 • Реалізацію індивідуальних програм (охорона кордонів, допомога у ліквідації наслідків стихійних лих, підвищення енергетичної ефективності та відновлюваних джерел енергії);
 • Лібералізацію процесу оформлення віз.

http://eeas.europa.eu/eastern/index_en.htm

ЩО ТАКЕ АСQUIS СОMMUNAUTAIRE?

5Правовий доробок Європейської Спільноти. Це сукупність спільних прав і зобов’язань, обов’язкових до виконання в усіх країнах-членах ЄС. Доробок постійно змінюється і узагальнюється. Він охоплює: зміст, принципи та політичні      цілі угод;   закони, ухвалені    на виконання угод, та рішення Суду ЄС; декларації та резолюції Союзу; заходи в галузі спільної зовнішньої та безпекової політики; заходи у сфері правосуддя та внутрішніх справ; міжнародні угоди, укладені Спільнотою, а також державами-членами між собою у сфері діяльності Союзу.

https://uk.wikipedia.org/wiki/Acquis_communautaire

ЯКИМИ Є ЦІЛІ ПРОГРАМИ ЕРАЗМУС+?

6Це освітня програма Євросоюзу, в яку з 2014 року зібрано всі чинні на той час освітні програми. Її метою є підвищення якості європейської освіти, надання більших можливостей навчання, стажування та проведення досліджень за кордоном. Україна як партнер програми має можливість користуватися її міжнародним виміром. Зокрема, брати участь у конкурсах зі співпраці університетів та забезпечувати індивідуальну мобільність студентам, викладачам та науковцям.

http://www.егаmusplus.org.ua

7Європейський центральний банк. Центральний банк Євросоюзу та зони євро, який контролює монетарну політику і підтримує цінову стабільність. Заснований 1 червня 1998 р. і є частиною Європейської системи центральних банків, що охоплює всі національні банки ЄС. Штаб-квартира Євробанку розташована в німецькому місті Франкфурт-на-Майні. До його штату входять представники усіх країн-членів ЄС. Центральний банк є повністю незалежним від решти органів ЄС.

https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Frankfurt_Eurotower.20130603.jpg  

0 комментариев на «“ЩО ТАКЕ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ (ЄС)?”»

 1. Ваш комментарий ожидает одобрения. Это его предварительный просмотр, комментарий станет видимым для всех после одобрения.

  my campus
  Financial Calculator, Free Online Calculators from, personal credit.Personal credit
  Calculator Use our financial calculators to finesse your monthly budget, compare borrowing costs and plan for your future. Select a product below to begin calculating: Mortgage Calculators Auto Calculators Credit Card Calculators Home Equity Calculators Investment Calculators Retirement Calculators Savings Calculators College Calculators Mortgage Rates High Yield CD and MMA Rates Other Rates 1 2017 Bankrate, LLC All Rights Reserved. Maximize Your Money. Get Expert Advice Tools. Master Life’s Financial Journey. You have money questions. Bankrate has answers. Our experts have been helping you master your money for four decades. Our tools, rates and advice help no matter where you …
  The post Financial Calculator, Free Online Calculators from, personal credit.Personal credit appeared first on Credit.

  New-york Finance
  trisha bathroom pics
  real estate
  typical out of
  in
  continued

  TOP 250 FREE DOFOLLOW SITE LINK LIST

  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic181287/message771769/?sessid=8a9914764f2373ab836b1726964a2a2a&TOPIC_SUBSCRIBE=Y&result=new
  http://apartment.remmont.com
  http://duhocuc.edu.vn/co-gai-vang-gianh-hoc-bong-50-tu-eynesbury/?unapproved=3266&moderation-hash=28c5ca20bd6923b1c0f48ca5b32dedeb#comment-3266
  http://www.lightitecture.com/index.php/Forum/Model-Lighting/262687-ReConvertidor-de-corriente-http/vds.remmont.com.html#262687
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic9764/message737159/
  http://russtroygroup.ru/forum/messages/forum1/topic7/message101/
  http://tiny-footprint.org/forum/topic/analytics-memphis-finance-current-news-remmont-com/
  http://www.pjckts.cn/?72586
  http://www.vpn-zum-ikva-beweisforum.de/memberlist.php?mode=viewprofile&u=295625
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic12467/message739413/
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic15174/message775276/?result=reply#message775276
  http://dailyuganda.com/comment/reply/12590/2741/
  http://giaohangtrongngay.vn/index.php?/topic/31936-details-swaziland-business-advanced-news-remmontcom/
  http://forum.remmont.com/us-ambassador-to-germany-putin-will-exclude-ukraine-from-gas-transit-to-the-eu-after-the-construction-of-the-sp-2/#comment/
  http://www.ishangh.com/space-uid-328872.html
  http://selfpublishingforum.com/viewtopic.php?f=4&t=1918
  http://shibei.fun/forum.php?mod=viewthread&tid=14820&extra=
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic15174/message773445/?result=reply#message773445
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic15174/message775523/?result=reply#message775523
  http://fvpa-esp.es/foro/viewtopic.php?f=18&t=6286
  http://shkola23aykhal.ru/index/8-28871
  http://dailyuganda.com/node/12724/
  http://thefishboard.tightlinesnj.com/index.php
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic9764/message737245/
  http://eppg.clan.su/index/8-23303
  http://forum.remmont.com/the-united-states-risks-falling-into-the-cunning-trap-of-moscow-american-media-warned-washington-about-the-danger-of-maneuvering-the-inf-treaty/#comment/
  http://kna-gimc.ucoz.ru/forum/25-25-3#1904
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic15174/message795375/?result=reply#message795375
  https://zooper46.ru/viewtopic.php?f=26&t=27
  http://citytur.ucoz.ru/index/8-27062
  http://xn--xnum-mw2d1rese37uzpc-qu2l.guanyo.com/post.php?action=reply&fid=2&tid=309908
  http://kmcao.com/home.php?mod=space&uid=122953
  http://imap.lmteck.com/post.php?action=reply&fid=2&tid=856724
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic12467/message744607/
  http://laboruniontv.org/how-to-steal-georgia-in-7-minutes-greg-palast/#comment-442512/
  http://wk.zyaq.ws/home.php?mod=space&uid=19545
  http://portalmodowy.pl/5-popularnych-metod-na-wlosy-we-fryzjerstwie/?unapproved=1795&moderation-hash=6eaac7671ff70f357762a9070be0027f#comment-1795
  http://loadinfo.ru/forum/topic_2/13550#post-894198/
  http://tenchiweb.hollosite.com/foro/posting.php?mode=reply&f=8&t=7399
  http://dimitridube.com/health/the-best-ejuice-at-cheap-price/?unapproved=78756&moderation-hash=496925d8e9eac2408bf4a80c574a4589#comment-78756
  http://sy.gaoxiaobbs.cn/forum.php?mod=viewthread&tid=3854938
  http://forum.remmont.com/tag/2019-syrian-military-reinforces-positions-in-northwestern-hama/#comment/
  http://superradiomix.com/community/srm-superradiomix-com-instagram/?unapproved=16751&moderation-hash=d5068e33b0f9d3d622b6f4aa7d7af149#comment-16751
  http://www.shahbasoft.com/forums/topic/facts-botswana-business-daily-news-remmont-com/
  http://yaoji520.com/thread-11669-1-1.html
  http://mxtoolbox.com/domain/dental.remmont.com
  http://forum.remmont.com/the-european-union-will-not-participate-in-the-clash-of-america-and-china/#comment/
  http://sharktankzone.com/content/how-get-shark-tank-application#comment-form/
  http://dailyuganda.com/node/12721#comment-3919/
  http://bio.mdu.edu.ua/index.php?subaction=userinfo&user=REMONTHaup
  http://beautylife.hk/blogsdetail.php?blogid=180560&type=
  http://swzlm.com/space-uid-52276.html
  http://wwwukeumoriaecom.000webhostapp.com/index.php
  http://www.picturepenzance.com/threads/the-cornishman-newspaper.1761/#post-17503
  http://ukrainakomi.ru/forum/messages/forum3/topic110/message799234/
  http://www.cicpfmglobal.org/forums/topic/details-louisville-finance-current-news-remmont-com/
  http://chambers.lawconsultants.co.uk/the-times-top-50-employers-for-women/?unapproved=40316&moderation-hash=b568117c745df0c228cffe62cd809d46#comment-40316
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic15174/message724693/
  http://classifiedsadsnow.online/viewtopic.php?pid=3305949#p3305949
  http://www.hikew.com/home.php?mod=space&uid=137888
  http://ukrainakomi.ru/forum/messages/forum3/topic110/message799341/
  http://krtd.ru/voprosiotveti/
  http://dailyuganda.com/comment/reply/11834/3477/
  http://forum.remmont.com/ars-technica-usa-getting-images-closer-to-the-event-horizon/#comment/
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic9764/message782706/?result=reply#message782706
  http://radioviene.com/2017/12/01/que-te-gusta-que-te-regalen/?unapproved=3008&moderation-hash=cec26f9aedbb0dacae6f173fa5eaa37a#comment-3008
  http://ww.mamokazje.pl/okazja/9996/march-2017-discus-list-at-caf-breeding-pairs-local-raised#comment-25891/
  http://ukrainakomi.ru/forum/messages/forum3/topic110/message798837/
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic12467/message748208/?result=reply#message748208
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic9764/message780768/?result=reply#message780768
  http://jiazhangq.com/home.php?mod=space&uid=11255
  http://www.bizweb.ru/topic/15977-suvenirnaia-produktciia-optom-i-pod-zakaz/page-2#entry138468/
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic12467/message740020/
  http://laboruniontv.org/bernie-sanders-calls-for-a-global-progressive-movement/#comment-379030/
  http://schoolgs.ru/index/8-57083
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic9764/message775116/?result=reply#message775116
  http://bezdomni.org.ua/forum/viewtopic.php?f=5&t=21
  http://xn--80ad1b.xn--p1ai/forum/thread696-1.html#37066
  http://xn--yba19ofa67ar88imza.tailien.com/post.php?action=reply&fid=2&tid=1384633
  http://bbs.kangcare.com/home.php?mod=space&uid=30693
  http://laboruniontv.org/internet-freedom-sb822-passes-california-assembly/#comment-372261/
  http://zenaide.com.br/pagamento-do-seguro-desemprego-somente-por-credito-em-conta-comecara-em-janeiro/?unapproved=2206&moderation-hash=e3cb5bb6ec03c0a82e22626a12f7473e#comment-2206
  http://twinsengineeringgreatness.com/video/inverted-hanging-row-challenge?page=888#comment-101025
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic15174/message776794/?result=reply#message776794
  http://jiccf.com/home.php?mod=space&uid=17271
  http://pornwikileaks.com/forum/dump-your-gaygent-here/
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic9764/message756250/?result=reply#message756250
  http://forum.remmont.com/russia-can-destroy-nato-bases-in-a-few-minutes/#comment/
  http://www.sony.co.uk/electronics/camera-lenses/selp18110g?feedback=USA+news+We+n+we+publish+all+of+them+current+and+important+news+USA%2C+analytics+experts.+All+evil+in+the+world+is+created+with+the+quiet+tacit+consent+of+the+indifferent.+No+one+provides+us+with+incentives.+We+are+Volunteers.+We+are+building+a+civil+society.+The+people+are+the+bearer+of+sovereignty+and+the+only+source+of+power.+No+one+can+usurp+power.+Useful+topics+-+Auto+news+%5Burl%3Dhttp%3A%2F%2Fwww.travel.remmont.com%5DDonate+News%5B%2Furl%5D++%5BIMG%5Dhttp%3A%2F%2Ftravel.remmont.com%2Fwp-admin%2Fimages%2F2.jpg+alt%3DAntimaydan+border%3D10+height%3D240+width%3D400%5B%2FIMG%5D+%5Burl%3Dhttps%3A%2F%2Ftwitter.com%2Fremontkvartir%5D+TWITTER+%5B%2Furl%5D+%5Burl%3Dhttps%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FEritrea-Business-308019346380372%2F%5D+FACEBOOK+%5B%2Furl%5D+%5Burl%3Dhttps%3A%2F%2Fplus.google.com%2Fu%2F0%2Fcommunities%2F101707503138622834562%5D+GOOGLE%2B+%5B%2Furl%5D+%5Burl%3Dhttps%3A%2F%2Fvk.com%2Fpublic150955834%5Dcharlotte%5B%2Furl%5D%5B%2Furl%5D&submit=
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic15174/message738217/
  http://ccch8.com/space-uid-173821.html
  http://www.vdmgerdy.com/portfolio/flo-gert/?unapproved=21313&moderation-hash=b0e24232cb5dfbc7cefd20567a80d537#comment-21313
  http://dailyuganda.com/comment/reply/12724/3255/
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic9764/message755890/?result=reply#message755890
  http://forum.remmont.com/erdogan-says-manbij-attack-will-not-impact-trumps-decision-to-withdraw-from-syria/#comment/
  http://forum.remmont.com/trump-is-preparing-to-withdraw-part-of-the-us-military-contingent-from-africa/#comment/
  http://ww.lmteck.com/post.php?action=reply&fid=2&tid=843147
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic12467/message775993/?result=reply#message775993
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic183168/message780557/?sessid=ad062fdaca05335d4931da4cae6741c1&TOPIC_SUBSCRIBE=Y&result=new
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic178470/message756238/?sessid=3c637114518cb47ecba1dac8e93342d0&TOPIC_SUBSCRIBE=Y&result=new
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic15174/message776004/?result=reply#message776004
  http://www.forumtsb.ru/account-confirmation/338/email?c=PmyXU5BOCKFuBX7i
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic12467/message744000/
  http://ukrainakomi.ru/forum/messages/forum3/topic110/message797580/
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic15174/message779855/?result=reply#message779855
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic183062/message780379/?sessid=f3cc7e0e2e7329292da314e8938460c9&TOPIC_SUBSCRIBE=Y&result=new
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic12467/message775787/?result=reply#message775787
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic12467/message762092/?result=reply#message762092
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic12467/message780506/?result=reply#message780506
  http://fb1-testabout.com/fb1-test/?unapproved=4884&moderation-hash=7c246ee9ef55b12aadaac40c3902c2b7#comment-4884
  http://lmteck.com/viewthread.php?tid=13806&extra=
  http://xn--bpu514ajre5l1b.tailien.com/viewthread.php?tid=1203&extra=
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic12467/message772983/?result=reply#message772983
  http://www.thepluglosangeles.com/c-los-n-s-ye-tape-journey-deeper-understanding/?unapproved=5129&moderation-hash=56f2745b5f1d58b21155b4c009e245a9#comment-5129
  http://dtprazbor.ru/forums/topic/arguments-india-finance-advanced-news-remmont-com/
  http://www.ratrodsrule.com/forum/member.php?u=67097
  http://fistingclub.co.za/members/sabrinaadaxy/
  http://ukrainakomi.ru/forum/messages/forum3/topic110/message798862/
  http://sarahannejohnson.com/sample-page/?unapproved=100994&moderation-hash=a84dbb1fc1967e375f8962969269aa77#comment-100994
  http://sex.miramistin.ru/forum/viewtopic.php?f=6&t=2196
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic178465/message756150/?sessid=ca7a6410c5d1e8b0d95eb62b1b5f747c&TOPIC_SUBSCRIBE=Y&result=new
  http://dailyuganda.com/node/12790#comment-5747/
  http://stoneskins.com/phpbb/viewtopic.php?f=3&t=3./posting.php?mode=reply&f=3&t=36013&sid=271a8eb52341ad2a6973c68a37b514cc
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic15174/message737288/
  http://promocione.com/feedbacks/5694
  http://www.citypeek.com/baltimore/restaurant/prime-rib-civilized-steakhouse
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic15174/message774910/?result=reply#message774910
  http://forum.chupa-mos.com/index.php
  http://forum.remmont.com/israeli-media-revealed-trumps-plan-to-create-the-state-of-palestine/#comment/
  http://wrgm88.com/forum/viewtopic.php?pid=22405#p22405
  http://kvadratremont.ru/forum/messages/forum/8/message10957/49-pochemu-otkleivayutsya-oboi?result=reply#message10957
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic9764/message771955/?result=reply#message771955
  http://dailyuganda.com/comment/reply/12721/3837/
  memphis.remmont.com
  http://www.sfari.com/forums/members/217181.html
  http://www.zgzldt.cn/forum.php?mod=viewthread&tid=40596
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic181915/message775766/?sessid=b052699f00abd337b9e6ff1cda900302&TOPIC_SUBSCRIBE=Y&result=new
  http://www.stroy-blog.ru/members/shalombity.html
  http://dailyuganda.com/node/12787#comment-5691/
  http://moto54.ru/forum/viewtopic.php?f=4&t=26
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic9764/message780234/?result=reply#message780234
  http://www.crukz.com/seo-analysis-of-a-website-or-blog/?unapproved=22659&moderation-hash=46a205473cb0e61a525edb881f6d5d9d#comment-22659
  oregon.remmont.com
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic12467/message795081/?result=reply#message795081
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic15174/message740594/
  http://twinsengineeringgreatness.com/blog/brian-luizzi/smith-machine-shrugs#comment-103963/
  http://www.zoobiz.ru/board/tools.php?event=profile&pname=REMONTLync
  http://ukrainakomi.ru/forum/messages/forum3/topic110/message799322/
  http://school2reut.ru/index/8-797
  http://megdu-mama.ucoz.ru/forum/56-1517-3#142308
  http://csxfc.com/home.php?mod=space&uid=53580
  http://73rus.clan.su/forum/115-17820-1#19378
  http://savedelete.com/software/pinnacle-studio-review/191217/?unapproved=903810&moderation-hash=1dee36c403b1369c927b0942f3f14d01&bs-comment-added=1#comment-903810
  http://www.chan-naylor.com.au/home-springboard-business-success/?unapproved=12288&moderation-hash=de55b2b217f9ad02999f809d2d1cd555#comment-12288
  http://richardtorres00.com/forums/users/sabrinaporip/
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic12467/message781935/?result=reply#message781935
  http://www.tylorprudhomme.com/forums/topic/ecological-census-techniques-a-handbook-pdf-epub-mobi/page/4/#post-753752/
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic15174/message775479/?result=reply#message775479
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic12467/message775303/?result=reply#message775303
  http://www.egeteka.ru/auth/index.php
  http://066168.net/space-uid-36309.html
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic15174/message783284/?result=reply#message783284
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic15174/message739493/
  http://marki.biz.ua/index/8-27206
  http://femmefrontaal.nl/2014/08/31/nieuwe-renault-twingo-stadse-deugniet/?unapproved=6000&moderation-hash=f6dc7cc094eb62c5bc83ea80eef4a55b#comment-6000
  http://www.doingtherightthing.nl/forums/topic/january-11-2008httpwichita-nef2-com/
  http://dailyuganda.com/comment/reply/12590/4773/
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic181867/message775426/?sessid=8b4299eb84a16e099e2a11844732df74&TOPIC_SUBSCRIBE=Y&result=new
  http://comisiongestora-pnde.info/index.php/forums/topic/sildenafil-50-mg-como-tomar/#post-295365
  http://alburaaqnews.com/2016/12/20/shahida-mini-starts-work-on-new-songs/?unapproved=621371&moderation-hash=28d82ffbced36b63bba20b2aa83c9d9b#comment-621371
  http://www.yqxc.com.cn/home.php?mod=space&uid=53013
  http://ukrainakomi.ru/forum/messages/forum3/topic110/message799000/
  http://forum.p-vechera.com/member.php?1146750-REMONTVomo
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic183262/message780897/?sessid=c77efadfa407083a7742d83519f09d7e&TOPIC_SUBSCRIBE=Y&result=new
  http://www.doingtherightthing.nl/forums/topic/news-zimbabwe-finance-daily-news-car-remmont-com/
  http://forum.remmont.com/american-f-16-repaint-under-the-su-57/#comment/
  http://www.fiatforever.com/members/143843-REMONTtah
  http://forum.remmont.com/the-trade-route-between-china-and-europe-was-laid-bypassing-ukraine/#comment/
  http://forum.autorubik.sk/forums/tema/facts-ireland-finance-fresh-news-http-nef2-com-category-insurance/
  http://af.osakan-school.com/blog/201409_103?unapproved=205369&moderation-hash=8bfaa1cf2f1aa1e81648ec1aca71b336#comment-205369
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic12467/message783408/?result=reply#message783408
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic15174/message776028/?result=reply#message776028
  http://kvadratremont.ru/forum/messages/forum/8/message13561/49-pochemu-otkleivayutsya-oboi?result=reply#message13561
  http://loebesiden.dk/forum/viewtopic.php?f=11&t=197956&sid=b77c4dec7b388f3a9190e854cd48302e
  http://ukrainakomi.ru/forum/messages/forum3/topic110/message798959/
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic15174/message755865/?result=reply#message755865
  http://freeloaded.com.ng/blog/breaking-news-panic-as-18-seater-bus-catches-fire-in-osogbo/?unapproved=549&moderation-hash=50f8295de73da29a8d19696309f87479#comment-549
  http://richardtorres00.com/forums/users/nef2caret/
  http://www.crazys.cc/forum/space-uid-425885.html
  http://www.ocrivist.com/forum/viewtopic.php?pid=3875#p3875
  http://newamazonki.clan.su/index/8-15288
  http://ukrainakomi.ru/forum/messages/forum3/topic110/message798704/
  http://um-mw2d1rese37uzpc.guanyo.com/viewthread.php?tid=99965&extra=
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic15174/message795344/?result=reply#message795344
  http://bbs.51pinzhi.cn/home.php?mod=space&uid=322640
  http://lyuis.ucoz.ru/index/8-13097
  http://bggd.carlightingshow.com/home.php?mod=space&uid=298467
  http://autoxcel.net/forum/member.php?action=profile&uid=114291
  http://blog.gaydar.net/new-year-weve-given-gaydar-fresh-new-look/?unapproved=1425&moderation-hash=743c2b9172f5e360061b0ced98f3ed49#comment-1425
  http://forum.remmont.com/alma-photographed-an-unusual-star-duo/#comment/
  http://xn--m-xina6849d.guanyo.com/viewthread.php?tid=648856&extra=
  http://www.iwcr.lv/visual-communication/?unapproved=104934&moderation-hash=6e2b8462cd5cd77fc902d30084e4060f#comment-104934
  http://nhlliga.at.ua/index/8-21948
  http://ukrainakomi.ru/forum/messages/forum3/topic110/message798889/
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic12467/message775917/?result=reply#message775917
  utah.remmont.com/wp-admin/index.php
  http://ukrainakomi.ru/forum/messages/forum3/topic110/message798646/
  http://www.wtb28.com/index.php
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic15174/message775407/?result=reply#message775407
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic15174/message781791/?result=reply#message781791
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic15174/message723512/
  http://sartakovo.ucoz.ru/forum/7-65-32#4132
  http://ukrainakomi.ru/forum/messages/forum3/topic110/message799055/
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic12467/message773280/?result=reply#message773280
  http://proyectodomeyko.pl/projekty/domeykiada-2013/?unapproved=10751&moderation-hash=36335e94e43bef3529681c8d774e6858#comment-10751
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic9764/message779008/?result=reply#message779008
  income.remmont.com/wp-admin/index.php
  http://ukrainakomi.ru/forum/messages/forum3/topic110/message798827/
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic183161/message780548/?sessid=93765e29f42d505edf02349cd8413114&TOPIC_SUBSCRIBE=Y&result=new
  http://www.peppersbymail.com/horrific-news-from-pbm/?unapproved=37322&moderation-hash=c8fed3c0fa48720b39524c30ef606942#comment-37322
  http://www.doingtherightthing.nl/forums/topic/io2-sur-socle-perle-noire-une-pairehttpiowa-nef2-com/
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic15174/message781848/?result=reply#message781848
  http://sky-bet.football/profile.php?id=954871
  http://tiniancommunications.com/index.php?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=1465917
  http://bbs.0539.biz/home.php?mod=space&uid=206584
  http://ukrainakomi.ru/forum/messages/forum3/topic110/message798927/
  http://forum.remmont.com/russian-scientists-warned-of-the-threat-of-a-collision-of-the-earth-with-an-asteroid/#comment/
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic15174/message754802/?result=reply#message754802
  http://forum.remmont.com/pompeo-turns-reality-upside-down/#comment/
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic9764/message750233/?result=reply#message750233
  http://www.blackboardmag.com/amine-jeremih-electrify-in-ball-2017/?unapproved=254620&moderation-hash=719363ae156322279294935c4f2471a6#comment-254620
  http://lifedagestan.ru/forum/9-204-11#6514
  http://ukrainakomi.ru/forum/messages/forum3/topic110/message798682/
  http://vsefirmi.com/users/REMONTSn
  http://ukrainakomi.ru/forum/messages/forum3/topic110/message798829/
  http://malen.shinefish.com.tw/viewthread.php?tid=4942&extra=
  http://www.yaanshtechtronics.com/forums/topic/odzyskiwanie-danych-z-dysku-po-formacie/#post-100226
  http://ukrainakomi.ru/forum/messages/forum3/topic110/message798902/
  http://gatefitters.uk/forums/topic/analytics-montana-business-fresh-news-remmont-com/
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic183592/message784261/?sessid=33a103fbabd15b6dd608a22c3e1c7c13&TOPIC_SUBSCRIBE=Y&result=new
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic9764/message774396/?result=reply#message774396
  http://forum.remmont.com/giant-dead-zones-spread-across-the-earth/#comment/
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic15174/message775427/?result=reply#message775427
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic15174/message733850/
  http://music-overload.com/sites-we-like/?unapproved=47674&moderation-hash=ea19a0f56a62dddb31eafabd947ef83f#comment-47674
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic183285/message780978/?sessid=bf8ee6b86186d98558231a210715247e&TOPIC_SUBSCRIBE=Y&result=new
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic15174/message784402/?result=reply#message784402
  http://ukrainakomi.ru/forum/messages/forum3/topic110/message798650/
  http://budo52.ru/index/8-16396
  http://poznanie.com.ua/forum/forum4/topic9764/message784550/?result=reply#message784550

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.