26 ЧЕРВНЯ — ДЕНЬ МОЛОДІ

«Молоді люди! Усе в цьому світі

повинні змінювати ви».

Елеонора Рузвельт

            ДЕНЬ МОЛОДІСеред національних свят України є одне, особливо улюблене молодими громадянами України, — «День молоді», яке відзначається щорічно в останню неділю червня, перетворюючись на феєрію творчості й натхнення, енергії пізнання, самоствердження та юнацької нестримності. Цього року воно припадає на 26 червня.

Новітня історія є свідченням високої суспільної місії молодого покоління України, його здатності утверджувати та захищати ідеали свободи і справедливості, гуманізму та соціального прогресу, добра і любові. З початку 90-х років українська молодь завжди першою піднімалася на боротьбу. Студентська Революція на граніті, Помаранчева революція, Революція гідності невпізнанно змінили нашу країну, чітко окреслили на пострадянському просторі унікальну політичну українську націю. Молодь прагне жити по-новому і вимагає від влади глибоких системних змін.

Сьогодні молодість наших юнаків і дівчат затьмарена кривавими подіями на сході України. Проявляючи неабиякий патріотизм та відданість ідеалам свободи, вони зі зброєю в руках відстоюють цілісність державних кордонів, беруть активну участь у громадській, волонтерській та політичній діяльності.

Перед нашою молоддю постає серйозний виклик і водночас відкривається чудова можливість — трансформувати Україну у повноцінну, ефективну державу. Нині активно проводиться політика з підтримки молодих сімей, створюються молодіжні центри та клуби, розширюються можливості для здобуття освіти, ведеться робота щодо зниження безробіття серед молоді.

Традиційно у День молоді відбуваються музичні фестивалі, масштабні спортивні змагання, студентські КВК та благодійні акції. Не варто боятися привітати з цим святом і старших людей, адже не даремно кажуть: молодий той, хто молодий душею.

Майбутнє України, її процвітання і розквіт — ці завдання ставить сьогодні перед собою наша юнь. Твердо знайте — молодість не вік. Молодість — це стан душі. Залишайтесь молодими!

Перед Вами весь світ!

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.