Відеомандрівка країнами Європи

 

0082Надвірнянська центральна районна бібліотека увійшла в число переможців додаткового конкурсу на участь у проекті УБА «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки Європейського Союзу (програма «Еразмус +»).

Мета проекту: створити та організувати при Надвірнянській центральній районній бібліотеці активну діяльність Пункту європейської інформації для надання мешканцям Надвірнянщини інформаційно-просвітницьких послуг і популяризації знань про ЄС, європейські цінності та європейський вибір України.

Як живуть люди у Європейському Союзі? Яким є їхнє повсякденне життя? Якими є звичні практики їхнього щоденного існування? Що дадуть їм реформи, які Україна ще має зробити? Що в них краще, а що гірше, ніж у нас?0111

Ми часто говоримо про європейські стандарти, європейську інтеграцію та європейські реформи, але не часто задаємо собі цих простих питань. А  якщо і задаємо, то не завжди маємо поруч людей, які можуть відповісти.

На базі Надвірнянської районної бібліотеки створено пункт Європейської інформації в рамках реалізації проекту. 12 серпня в читальній залі Надвірнянської ЦРБ було проведено відеомандівку країнами Європи. Координатор проекту бібліограф ЦРБ Тетяна Гавриленко розповіла присутнім про мету проекту, програму дій пункту європейської інформації та презентувала книжкову виставку “Відкрий Європу для себе”, яка діє в рамках проекту. Завідувач відділу обслуговування користувачів Надія Мартинюк провела презентацію 0201“Пізнаємо Європу разом”, ознайомивши слухачів з символами Європейського Союзу, їх походженням та значенням.

Пізнавальною стала історична довідка про створення Європейського Союзу, яку надав історик, краєзнавець, автор декількох книг Михайло Семкіяш. В своєму виступі він детально проаналізував передумови створення Європейського Союзу, переваги та недоліки членства в ЄС, перспективи для України, після її вступу до європейської спільноти.

На завершення присутні з цікавістю та задоволенням переглянули відеомандрівку країнами Європи.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.