Семінар для координаторів Пунктів Європейської інформації

            DSCN1961Координатор Пункту європейської інформації від Надвірнянської центральної районної бібліотеки бібліограф, Тетяна Гавриленко взяла участь у семінарі, який відбувся  29-30 серпня 2016 року в Головному тренінговому центрі для бібліотекарів УБА (м. Київ) «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки Європейського Союзу (програма «Еразмус +»).

        Координатор, Ірина Шевченко відкрила семінар та побажала плідної і творчої праці. Навчання проходили за круглим столом, де розглядались різні питання та презентації Олени Башун та Вікторії Польової. Нас навчили: як правильно надавати інформаційні послуги жителям громад по даній тематиці, розвивати партнерство, залучити волонтерів, а також ознайомили із зарубіжним та українським досвідом центрів ЄІ в біблотеках.

DSCN1886 DSCN1929 DSCN1931 DSCN1936 DSCN1954

            Кожен координатор отримав сертифікат про участь у семінарі, друковану продукцію для пункту ЄІ “Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся”, флеш накопичувач з інформацією по даній тематиці.

            КDSCN1969орисною та цікавою була  зустріч, що викликала безліч позитивних емоцій у її учасників.

            Шановні наші краяни, відвідайте пункти європейської інформації за адресою м. Надвірна, вул. Г. Мазепи, 20, тут ви зможете одержати більш повну інформацію про євроінтеграцію та країни Євросоюзу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.