Нове видання у бібліотеці

22Наприкінці серпня Надвірнянська центральна районна бібліотека порадувала своїх користувачів виданням нового бібліографічного покажчика, укладачем якого є Тетяна Гавриленко, бібліограф ЦРБ, під назвою «На світі є одна країна, яку люблю, — це Україна!», присвячений 25-річчю Незалежності України. Дане видання представляє літературу, яка висвітлює національно-патріотичне виховання громадян, зокрема молоді, та сприяння розбудові сильної суверенної демократичної держави.

До даного покажчика включені офіційні документи, довідкові, навчальні видання, книги, статті з періодичних видань, краєзнавчо-пошукові джерела, каталог книжкових виставок та фотографії.

  • Покажчик складається з п‘яти розділів:
  • Незалежній Україні – 25!
  • Євромайдан. Початок нової історії України
  • АТО
  • «Війна не зламала! Війна об‘єднала!»
  • Революційна творчість

До кожного розділу і підрозділу подається інформація до теми. В межах розділу джерела подаються в алфавітному порядку. Також покажчик містить веб-ресурси, де назви сайтів подано за алфавітом. Для зручності в користуванні подаються: алфавітно-предметний покажчик, іменний покажчик прізвищ та назв, покажчик прізвищ учасників АТО, Небесної Сотні.

Розрахований на істориків, вчителів, державних службовців, працівників соціальної сфери, волонтерів, учасників АТО, учнів, студентів, працівників закладів культури, бібліотечних працівників, усім, кому не байдуже майбутнє нашої країни.

Вступ до покажчика

Всі розділи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.