Вручено міжнародну літературну премію ім. Олеся Ульяненка

Експрес-інформація

Міжнародна літературна премія імені Олеся Ульяненка

c347254-300-marysya-nikityukПремія, заснована у 2012 році Спілкою письменників ФРН міжнаціональної згоди  для відзначення письменників за визначні здобутки в українській літературі. Виконавчими органами Премії є оргкомітет та журі, затверджене оргкомітетом.

Премія присуджується щорічно за кращі твори, які відповідають наступним критеріям:  — якість тексту;  — схильність до позитивної асоціальності автора;  — нонконформістська життєва позиція автора;

Премією відзначають молодих письменників за нонконформізм у творчості та «схильність до позитивної асоціальности». https://uk.wikipedia.org/wiki/Міжнародна_літературна_премія_імені_Олеся_Ульяненка

Новою номінацією премії, що стане відтепер щорічною «за популяризацію творчости Олеся Ульяненка» відзначені – голова Чеського Культурного центру в Україні Люція Ржегоржикова, перекладач Іржіна Дворжакова, та редактор Петер Мінаржік – за видання роману Олеся Ульяненка «Там, де підень» у Чехії.

Цьогорічну премію вручено письменниці, сценаристу та кінорежисеру Марисі Нікітюк за роман «Безодня».

http://screenplay.com.ua/authors/?id=12

https://uk.wikipedia.org/wiki/Нікітюк_Марися

http://projects.platfor.ma/bezodnya-marysi/ 

У 2015 році Лауреатом міжнародної премії став Іван Семесюк – за  книжку «Еволюція або смерть! Пригоди павіана Томаса».

У 2014 році – Сергій Прилуцький (Сірошка Пістончик) за книжку «Дэгенератыўны слоўнік».

У 2013 році – Артем Полежака за порно-поему  «Дженна».

У 2012 році – Вакуленко-К. Володимир за роман «Кладовище сердець».

Довідка

01Олесь Ульяненко (1962-2010) – найкрупніший український панк-письменник, якого порівнювали з Чарльзом Буковськи, Генрі Міллером і Федором Достоєвським. Автор поезій, кіносценаріїв та понад двадцяти великих прозових творів, сповнених жорстких         реалій,     містичних      одкровень   та автентично-розмовної лексики. У 1997 році отримав Малу Шевченківську премію за дебютний роман «Сталінка».

Слабошпицький М. Вручено літературну премію імени Олеся Ульяненка / Михайло Слабошпицькмй // Укр. сл. – 2016. – 28 верес. – 4 жовт. (№39). – С.4.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.