Партнерство і співпраця

IMG_20170216_123940

Координатор проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся  в пунктах європейської інформації в бібліотеках України» Тетяна Гавриленко  взяла участь в обласному семінарі підвищення курсів кваліфікації бібліотечних працівників «Національно-патріотичне виховання учнів у практиці роботи шкільної бібліотеки» на базі Надвірнянської ЗОШ №2, де ознайомила присутніх з діяльністю Пункту європейської інформації в Надвірнянській районній бібліотеці, використавши мультимедійну презентацію.

Про роботу європейського клубу «Мрія», створеного в рамках цього проекту,  розповіла  Любов Андрійович, зав. шкільною бібліотекою.  З учасниками клубу «Мрія» провела відеомандрівку країнами Європи.  Цікаво і жваво пройшла вікторина, яка закріпила знання у дітей про Європу та європейські цінності.

В процесі роботи семінару  було презентовано бібліографічний покажчик на національно-патріотичну тематику «На  світі є одна країна, яку люблю, — це Україна!», підготовлений  Тетяною Гавриленко,  де учасники семінару мали змогу ознайомитись з  поданою інформацією.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.