«Європа – наш спільний дім»

01Україна є частиною Європи. Європа – це велика міцна родина, об’єднання прогресивних, демократичних держав. Європейці поєднані спільною ідеєю процвітання та миру. У ці травневі дні Україна відзначає День Європи.  Цей день став символом нового початку, вільного та успішного шляху.  Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного з нас. І ми – частина Європи.

     В рамках проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки Європейського Союзу (програма «Еразмус+), який реалізовується в Надвірнянській районній бібліотеці відбулась зустріч з цікавими, допитливими користувачами Надвірянської ЗОШ №2.

     Ведучі, учасники європейського клубу «Мрія» Надія Мишкевич, Діана Петруняк, Ольга Синяк та   Владислава Стоянова разом з координатором проекту Тетяною Гавриленко підготували і провели  мандрівку європейськими країнами «Європа – наш спільний дім». Про національні, духовні, культурні надбання європейських країн:  Німеччини, Франції,  Польщі,  Швеції, Австрії і ін.  дізнались присутні. Приємно вражені були учні від побаченого та почутого під час цієї євромандрівки. На завершення провели дискусійне обговорення про інформацію щодо візового режиму, право кожного громадянина України знати свої права та обов‘язки, поважати їх, про все це розказала Людмила Туєшин, головний спеціаліст бюро правової допомоги.

     Мета заходів – формування позитивної громадської думки щодо євроінтеграційного курсу України, ознайомлення жителів громади Надвірна з європейськими цінностями та традиціями, популяризація загального європейського культурного надбання серед молоді.

IMG_2636IMG_2643

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.