«Нова Україна – в новій Європі»

           IMG_2749Підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом виводить на новий, більш високий рівень взаємодію між її сторонами як безпосередньо у сфері розвитку громадянського суспільства, так і стосовно активізації громадської участі в інших галузях співробітництва та досягнення основних цілей Угоди про асоціацію. Важливими напрямами реалізації завдань цієї угоди та імплементації її положень є співробітництво безпосередньо між організаціями громадянського суспільства України та ЄС, участь незалежних громадських експертів та їх об’єднань у діяльності всіх двосторонніх органів, що утворюються для інституціонального забезпечення дієвості, подальше наближення вітчизняного законодавства до відповідних європейських стандартів.

   В Надвірнянській  центральній районній бібліотеці створено Пункт європейської інформації завдяки впровадженню проекту Української бібліотечної асоціації «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки Європейського Союзу (програма «Еразмус+). В рамках цього проекту проводиться інформаційна робота з питань ЄС, підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, розкриттю процесу імплементації Угоди про асоціацію «Україна-ЄС» в цілому в Україні та у нашому регіоні.

            Куратор проекту Тетяна Гавриленко разом з головним спеціалістом правової допомоги Людмилою Туєшин завітали до бібліотеки Надвірнянського ПТУ №11 на зустріч з майбутніми  робітниками виробничих професій (група 24).  Зустріч відбулася у вигляді дискусії «Нова Україна – в новій Європі», де студенти могли задати різні питання, шо їх найбільше цікавлять,  хвилюють.

IMG_2756IMG_2748 IMG_2762

            Завідувач бібліотекою Світлана Остап‘юк разом із членами європейського клубу «Шлях до Європи» розповіла про цілі та завдання клубу. Іванна Лисак та  Євген Щедрін провели  вікторину «Пізнаємо Європу разом». Також учні переглянули слайди презентації про найбільш цікаві місця Європи, їх культуру, традиції, тощо.

IMG_2742IMG_2747IMG_2746

            Заступник директора по виховній роботі Наталія Бережна наголосила на доцільності проведення таких зустрічей, адже це дає можливість розширити знання та кругозір молодого покоління про Європу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.