Переможці «Коронація слова-2017»

Коронація     Коронація слова — міжнародний літературний конкурс романів, п’єс, кіносценаріїв, пісенної лірики та творів для дітей.

     Метою конкурсу є підтримка новітньої української культури, пошук нових імен, видання найкращих романів, стимулювання й підтримка сучасного літературного процесу кіно й театру, і як наслідок — наповнення українського ринку повнокровною конкурентоспроможною літературою, а кіно й театру — якісними українськими фільмами й п’єсами.

     Конкурс заснований Тетяною та Юрієм Логуші в 1999 році як спільний проект з телеканалом «1+1», як конкурс романів та кіносценаріїв. У 2000 р.  була заснована номінація «Кіносценарії». З 2005 конкурс приймає також п’єси, а з 2008-го — пісенну лірику про кохання. У 2011 році була заснована номінація «Твори для дітей». У 2012 засновники «Коронації слова» заснували нову окрему премію «Золоті письменники України».

         Володарем першої премії став херсонець Віктор Михайлов (“Останній бій Урус-Шайтана”).

Віктор Міхайлов     На конкурс «Коронація слова» приймаються написані українською мовою рукописи творів на такі номінації: романи, пісенна поезія, кіносценарії, п‘єси, твори для дітей, ділова література, конкурс малої прози «Як тебе не любити…», конкурс «Література словами кримських татар»

Переможці літературного конкурсу 2017 р. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.