З днем Конституції України!

           images628 червня – особлива дата в житті України. В цей день у 1996 році була прийнята Конституція незалежної української держави. Цей закон закріпив правові основи суверенітету і територіальну цілісність України. Конституція стоїть на захисті прав і свобод особистості і громадянина, є гарантом стабільності та благополуччя в суспільстві.

            Конституція – Основний Закон України, основне ядро всієї правової системи, запорука стабільності, миру і злагоди в країні, непорушний фундамент нашого демократичного розвитку.

            День Конституції – свято волі та свободи українців, торжество права та справедливості. Під синьо-жовтим прапором, охороною золотого тризубого Герба живе й розвивається наша Україна, яку ми любимо, захищаємо і яку залишимо у спадок нашим дітям і внукам.

            З нагоди дня Конституції в Надвірняській центральній районній бібліотеці облаштовано книжкову виставку, тож запрошуємо всіх бажаючих для перегляду.

            Зі святом усіх українців, з упевненістю та оптимізмом дивімся в майбутнє. Достатку, миру нашій державі та всім її громадянам!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.