Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиками

narko            В рамках проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки УБА та Міжнародної організації Еразмус+ в Надвірнянській центральній районній бібліотеці для користувачів облаштували виставку-діалог «Твій вибір: наркоманія чи життя?!».

            26 червня, святкується Міжнародний день боротьби з наркоманією. А якщо бути точним, то назва свята звучить набагато довше: Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотичними засобами і їх незаконним обігом. Ця подія з’явилася ще в 1987 році, коли Генеральна Асамблея ООН затвердила резолюцію №A/RES/42/112, яка і постановила, що цей день буде святкуватися 26 червня.

        DSCN6729Рішення про створення такого свята було прийнято 7 жовтня на основі рекомендації Міжнародної конференції по боротьбі зі зловживанням наркотичними засобами і їх незаконним обігом. Це свято дуже важливе в сучасному світі. Адже зараз дістати для вживання наркотичні засоби набагато простіше, ніж раніше. Історія боротьби з наркотиками нараховує вже більш 100 років.

            Працівники читальної зали Надія Мартинюк та Тетяна Гавриленко спілкувались  з користувачами бібліотеки про страшну хворобу сучасного світу – наркоманію, щоб проінформувати населення про шкоду і небезпеку наркотиків.

         Наркоманія негативно впливає на здоров‘я людей, спонукає до розвитку психічних і соматичних захворювань, а також різних форм злочинності. Присутні дізнались про страшні явища, що породжуються вживанням наркотиків і несуть у собі велику небезпеку для людства.

DSCN6737DSCN6736DSCN6727 (1)20170627_155906DSCN6734

       DSCN6727 (1)Генеральна Асамблея ООН визнає, що, незважаючи на величезні зусилля контролю розповсюдження наркотиків, вони все ще дуже далеко від вирішення цієї проблеми. І це представляє собою величезну загрозу для здоров’я і безпеки людей. Тому Комісія та Управління ООН з наркотиків і злочинності продовжує свою роботу і намагається убезпечити населення від цієї глобальної проблеми. Одним із результатів цього можна назвати свято — Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотичними засобами і їх незаконним обігом, яке показує, наскільки важливо намагатися убезпечити людей від наркотичної залежності.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.