Фестиваль європейського кіно

           17В рамках проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках України», який реалізовується за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та  УБА стартує  Фестиваль європейського кіно.

        До програми Фестивалю увійшли фільми — події: призери Каннського кінофестивалю, хіти європейського прокату, номінанти на премію «Оскар» за кращий неангломовний фільм. Кращі фільми останніх років, зняті в країнах ЄС! Фільми, які підтримала світова кіноеліта!

            23 червня в читальній залі Надвірнянської центральної районної бібліотеки демонструвався фільм «Джульєтта» (Іспанія, 2016 р.). У ролях: Адріана Угарте («Етюди втрьох»), Россі де Пальма («Жінки на межі нервового зриву»), Мішель Хеннер. Режисер: Педро Альмодовар («Все про мою матір», «Поговори з нею»).

            Дочка Джульєтти таємничим чином зникає. У спробі відшукати її сліди, жінка повертається до свого колишнього помешкання у Мадриді, де згадує бурхливу юність…

            Присутні  із великим задоволенням переглянули фільм, слідкували співчутливо за долею головної героїні, ділились враженнями, зокрема, дійшли висновку як важливо не втрачати зв’язок з рідними людьми і завжди бути поруч.

15 12 18 14 16

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.