Нові книги в бібліотеці!

     Знайомимо з новими виданнями, які надійшли до Надвірнянської центральної районної бібліотеки (читальна зала) у ІІІ кварталі 2017 року До списку увійшла галузева та художня література для студентів та дорослих.

aaaj66.3(4УКР) Березовець Т. Анексія: Острів Крим. Хроніки «гібридної війни» [Текст]  /  Тарас Березовець: вид. 2-ге. – К.: Брайт Стар Паблішинг, 2016. – 408 с.

У книзі відомий експерт кримчанин Тарас Березовець аналізує механізми й технології так званої гібридної війни, розв’язаної військами Російської Федерації («зеленими чоловічками») на території АР Крим.

«Анексія: Острів Крим» містить ексклюзивні свідчення, надані спеціально для цієї книги українськими, російськими й міжнародними політиками, військовими, експертами, журналістами, активістами, які стали очевидцями окупації.

66 Ліфтон Р. Д. Технологія «промивки мізків»: психологія тоталітаризму [Текст] / Р. Д. Ліфтон. – X.: Віват, 2016. – 416 с.

b989765fd00708f61cd27d968e9f876aПоки ми спимо, їмо і ходимо на роботу, нами керують. Ми рідко замислюємося про те, що наші думки — це не внутрішні імпульси, а результат застосування тоталітарної технології «промивки мозку». Де вперше почали застосовувати блюзнірську технологію «виправлення мислення», жертвами якої сьогодні стала більшість світового населення? І чи не час нам приєднатися до мислячої меншості і за звичними діями політиків побачити нарешті методи і способи зомбування мас, щоб захиститися від них? Ця книга, побудована на ретельному аналізі доль тих, хто постраждав від тоталітарної влади, допоможе вам легко впоратися з цим завданням. Дізнайтеся, як майстерно правлячий клас перетворює дорослих людей на слухняних маріонеток і якими є ознаки психологічного тероризму. Захистіть свою свідомість від психологічного насильства і вторгнення досвідчених політтехнологів прямо зараз, якщо хочете жити у дійсно вільній країні!

66  Херпен М. X. Ван Війни Путіна. Чечня, Грузія, Україна: незасвоєні уроки минулого [Текст] / Марсель X. Ван Херпен. – X.: Віват, 2016. – 304 с.

nnnhjКнижка «Війни Путіна» це глибокий аналіз воєнних подій у Чечні, Грузії та Україні, що забрали тисячі життів. Це погляд людини, яка, не беручи участі у війнах, педантично систематизує факти, що вразили світ, оцінює їх із позицій міжнародного права і шукає вихід з пануючого беззаконня. Які засоби, у тому числі заборонені міжнародними документами, використовує російський президент, щоб зберегти свою владу? Історія розвивається по спіралі, і сценарій, на жаль, повторюється вже не вперше. Але хто заважає нам, озброївшись знаннями, дати відсіч і захистити себе? Адже на кону не просто цілісність країни, на кону її існування!

66.3(4УКР) Яневський Д. Б. Загублена історія втраченої держави [Текст] / Д. Б. Яневський;  худож. – оформлювач І. В. Осіпов. — Харків: Фоліо, 2016. — 252 с.

hНова книга журналіста, телеведучого, доктора історичних наук е навчальним посібником для політиків, журналістів, політологів та любителів з написання, переписування та удосконалювання Конституції України. На думку автора, вони — поза політичним зафарбуванням — не мають поняття, яку країну заповзято взялися розбудовувати і якою керувати. Агресивне невігластво, неповага до опонентів та партнерів, клептоманія, безвідповідатьність та принципова безпринципність — це головні риси сучасного українського політика. Країна колосальної та незбагненної культурної традиції, її громадяни, яких зневажливо називають “населенням”, є лише ресурсом для задоволення їх первинних рефлексів, задовольнити які можна лише викоріневши засадничі поняття: «БОГ», «ПРАВО», «ЗАКОН», «СОВІСТЬ», «КУЛЬТУРА», , «ЛЮДИНА», «ОТЧИНА».

jjkk76.12(4УКР) Баран Є. Шоколадна Україна  [Текст] / Євген Баран – Брустури: Дискурсус, 2016. – 88 с.

Спомини-роздуми автора, що корінням тягнуться від Шевченка, Франка і Черемшини до Бабія, Пушика та Андруховича і проростають на терені Прикарпаття. Авторське мислення через призму віків, самоусвідомлення та самозаглиблення в літературу, історію, політику — все те, з чого складається ментальне життя Євгена Барана.

ttdd76.12(4УКР) Слапчук В. Чистий четвер [Текст]  / Василь Слапчук — Брустури: Дискурсус, 2016. – 96 с.

Есеї, в яких відбиваються найбільш значущі суспільно-політичні зміни в Україні з грудня 2010 до квітня 2015 року (з’являлись на сайтах: «Слово Волині» і «Волинські новини»). Спроба тверезо усвідомити, звідки беруться негаразди та непорозуміння українців і як їм можна було би зарадити, відкинувши стереотипи, страх та відчай.

Інформаційний  дайжест за ІІІ кв. 2017  р.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.