Отримуй інформацію, яка тебе цікавить

1011173f478fb4f0542fde6dca3b54ee4bb5fa5c

Основна місія бібліотеки – забезпечувати всім доступ до інформації задля власного розвитку, освіти, культурного збагачення, дозвілля, економічної діяльності, поінформованої участі та розширення демократії.

Періодичні видання – одне із джерел задоволення інформаційних потреб користувачів, що відображає інформацію в різних сферах діяльності. Газети і журнали активно використовуються для обслуговування читачів з різним рівнем освіти, фахом, віком та соціальними статусом.

В пресі  подається інформація про останні події, що підвищує її джерельну цінність. Публікації на сторінках газет і журналів офіційних матеріалів: постанов  органів державної влади, документів політичних партій та громадських організацій – перетворює пресу на своєрідну скарбницю джерел епохи, які різнопланово висвітлюють події.

 Шановні користувачі!

Бажаєте знати останні новини? Вважаєте себе сучасними людьми? Хочете не вибиватися з ритму життя? А ще отримати різноманітну інформацію, яка  вас цікавить?

Пропонуємо вашій увазі перелік газет і журналів,  де кожен користувач може читати електронні версії популярних видань.

 1. http://www.vz.kiev.ua/ Всеукраїнська газета «Ваше здоров‘я»

Сайт офіційного друкованого органу Міністерства охорони здоров’я. На сторінках газети публікується наукова та науково-популярна інформація з різних галузей медицини та фармації.

 1. http://www.bbc.com/ukrainian «ВВС Україна»
 1. https://gazeta.ua/ «Газета по-українськи». Сайт української Інтернет-газети та щоденного друкованого всеукраїнського суспільно-політичного видання.
 2. http://www.golos.com.ua/ Сайт «Голосу України» — газети Верховної Ради України, на сторінках якої висвітлюється діяльність парламенту (керівництва ВР, комітетів, депутатських фракцій і груп, окремих депутатів), роз’яснюються прийняті закони та інші нормативно-правові акти України, забезпечується гласність у виконанні законів. На сайті представлений архів випусків газети.
 3. http://day.kyiv.ua/uk Сайт щоденної всеукраїнської газети «День», на сторінках якої публікуються актуальні новини, фото, відео з життя столиці та України. Надається доступ до архіву випусків газети з 1996 р.
 4. http://expres.ua/ «Експрес»
 5. https://www.facebook.com/pg/Літературна-Україна-221617111259164/about/?ref=page_internal На сайті представлена «Літературна Україна» — найстаріша газета письменників України. Надається доступ до архіву видань за 2011-2012 рр.
 6. http://nezboryma-naciya.org.ua/ «Незборима нація» Сайт газети — видання історичного клубу «Холодний Яр». На сайті публікуються матеріали про невідомі сторінки визвольної боротьби за незалежність України. Також представлений архів публікацій з 2001 року.
 7. http://odnoklasnyk.org.ua/index.html «Однокласник» —  Цей корисний і цікавий журнал визнаний  кращим молодіжним виданням України. Нові оповідання, новели, пригоди, консультації психологів, візажистів, сканворди, ребуси, постери вітчизняних та зарубіжних зірок, корисні поради від “Салону краси”, “смачні рецепти” чекають на вас в кожному номері “Однокласника”. А якщо ти ще любиш змагатися, тоді готуйся показати свою ерудицію в конкурсах, які знайдеш на сторінках журналу. “Однокласник” допоможе тобі бути найкращим!
 8. http://www.pic.com.ua/ «ПІК». Суспільно-політичне аналітичне Інтернет-видання.
 1. http://legalweekly.com.ua/ «Правовий тижневик» Сайт щотижневої інформаційно — правовової газети, яка публікує матеріали, що висвітлюють події, пов’язані з правовою тематикою. Видання орієнтоване на читачів, яких цікавлять особливості складання тих чи інших договорів, практика їх застосування, судові тяжби і ін., але і наукове обгрунтування поточних правових процесів.
 2. https://www.segodnya.ua/ Сегодня.ua Новинний портал публікує новини України та світу у рубриках: «Політика», «Економіка», «Україна», «Київ», «Региони», «Культура», «Життя», «Спорт».
 3. http://tyzhden.ua/ Тиждень.ua
 4. https://tsn.ua/ukrayina ТСН
 5. http://litgazeta.com.ua/ «Українська літературна газета» Сайт «Української літературної газети» — щомісячника літератури, мистецтва, критики, наукового і громадського життя. На сайті публікуються статті, новини, інтерв’ю, поетичні та прозові твори тощо. Надається доступ до архіву газети з 2009 р.
 6. https://www.pravda.com.ua/ «Українська правда» Всеукраїнська Інтернет-газета, заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році. Основні розділи сайту: «Політика», «Економічна правда», «Європейська правда», «Історична правда», «Життя», «Чемпіон», «Київ», «Табло ID» та ін.
 7. https://ukurier.gov.ua/uk/ «Урядовий кур’єр», На сайті представлена електронна версія щоденної газети органів виконавчої влади України, яка друкує на своїх сторінках повні тексти законів України, Указів Президента, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів, нормативні документи міністерств і відомств та коментарі до них. Також представлений архів статей.
 8. http://fakty.ua/ «Факты» Газета для всієї сім‘ї, подробиці найцікавіших подій в Україні та світі.
 9. http://www.chasipodii.net/ «Час і події» Сайт американського україномовного щотижневика «Час і події». Публікує інформацію у рубриках: «Українське Чікаго», «Полiтика», «Економіка», «Культура», «Чоловіча сторінка», «Берегиня», «Дивосвіт дитини» тощо. Також представлений архів з 2001 року.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.