Бібліотечні студії: Малі форми видавничої діяльності

4-510x484Сьогодні бібліотеки, як інформаційні центри, покликані створювати необхідні умови для реалізації конституційного права громадян на вільне отримання інформації із загальнодоступних джерел.

Видавнича діяльність бібліотек, як один з напрямків інформування користувачів, сьогодні набуває великого значення в процесі створення власних інформаційних ресурсів.

Регламентуючим документом інформаційно-бібліографічної діяльності є ГОСТ 7.0-99 «Інформаційно-бібліотечна діяльність, бібліографія: Терміни та визначення».

1-510x2673 квітня в центральній районній бібліотеці відбулось чергове заняття з бібліотекарями району у форматі «бібліотечні студії».  Бібліограф   Тетяна Гавриленко    виступила     з   презентацією   «Малі   форми

бібліографічних видань: різновиди та методика створення».  Розказала про три основних типи бібліографічних посібників — бібліографічний покажчик, бібліографічний список і бібліографічний огляд, хоча відомі й інші типи посібників, які можна розглядати вже як варіанти названих.

Колеги схвально сприйняли презентацію, яка буде корисною у їх роботі, в застосуванні «родзинок» в практичній діяльності. Видавнича діяльність бібліотеки є цікавою, охоплює актуальні теми  та події, які відбуваються в країні та за її межами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.