Міжнародний день грамотності

IMG_61528 вересня, починаючи з 1966 року, світова спільнота відзначає Міжнародний день грамотності. В такий спосіб ЮНЕСКО намагається привернути увагу суспільства, пробудити його інтерес і активну підтримку спрямовану на розповсюдження грамотності – однієї із головних сфер діяльності цієї організації. Розвиток грамотності – необхідний компонент розвитку особистості зокрема та суспільства в цілому, адже він включає в себе здобуття нових навиків та знань, необхідних для роботи, навчання, життя. Сьогодні, в час світового прогресу, техічного розвитку та наукових відкритів, існує проблема неписьменності, яка найбільше стосується країн Північної Африки, Південно-Східної Азії та Латинської Америки. Але з проблемою неграмотності можна стикнутися і в розвинутих країнах.

IMG_6168

IMG_6157IMG_6166

Про питання та сторони боротьби з неграмотністю в світі говорили під час інфомаційної години присвяченій Міжнародному дню грамотності, яка відбулася 7 вересня в Пункті європейської інформації, що діє при Надвірнянській центральній районній бібліотеці. На захід завітали учні Надвірнянської ЗОШ №2 разом із своїм керівником Ольгою Суходольською. Учні з цікавістю переглянули слайдпрезентацію, підготовлену координатором ПЄІ Тетяною Гавриленко, поділилися своїми думками та враженнями,  ознайомилилися з книжковою виставкою «Грамотне суспільство — розвинена держава».

IMG_6164

IMG_6155

IMG_6169

 

 

 

 

 

Презентація  Міжнародний день грамотності https://docs.google.com/presentation/d/1sTMd1-XrbDEh62V55aPs7i30JluVx-keh1ewdxKfvAI/edit#slide=id.p1

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.